Корисно знати
Правильно виконати діагностику та профілактичні сервісні роботи здатний лише досвідчений фахівець.
Непрофесійне втручання може завдати навіть шкоди. Кошти, які Ви витратите на кваліфіковане сервісне обслуговування, продовжать термін життя Вашої продукції та дозволять запобігти серйозним несправностям.
Що ж отримує клієнт, оплачуючи виклик сервісного інженера?
Регламент сервісного обслуговування від «АВІРсервіс» включає перевірку працездатності вузлів, механізмів і пристроїв воріт, ролет, приводів, шлагбаумів, а саме:
1. Перевірку кріплення полотна воріт, напрямних, роликів
2. Перевірку цілісності ізоляції електромережі
3. Перевірку та регулювання механічних з’єднань та упорів
4. Перевірку клемних з’єднань пристроїв
5. Очищення вузлів механізмів
6. Змащування осей, петель вузлів механізмів
7. Регулювання кінцевих вимикачів руху
8. Регулювання зусиль приводів
9. Регулювання функцій контролера (блок управління)
10. Тестування пристроїв безпеки (пружини, фотоелементи, кінцеві планки, оптосенсори та ін.)
Після придбання та встановлення продукції (обладнання) може виникнути потреба у виконанні робіт з налаштування, регулювання та ін. відразу звертайтеся до сервісної служби, не чекаючи на дату планового обслуговування. Як правило, швидка реакція на дрібні неполадки дозволяє не допустити великих поломок та заощадити на ремонтах.

Витратні матеріали та запчастини, які вичерпали свій ресурс та підлягають заміні, оплачуються за окремою вартістю, ціну на них можна дізнатися у менеджера тел. +38(095)5566207.

Усі операції сервісного обслуговування відбиваються в талонах сервісної книжки. Таким чином, ми несемо безумовну відповідальність за якість виконаних робіт.