АВИР сервис

Автоматичні гаражні ворота

Для багатьох автолюбителів є проблема утримання автомобіля в надійному місці. Для цих цілей багато хто використовує спеціальні стоянки або вільні ділянки дворів, але як би не були такі способи утримання автомобіля зручні, з безпеки вони не зрівняються з особистим добре обладнаним гаражем Однією найважливішою складовою гаража є ворота. Перед встановленням необхідно ретельно вивчити характеристики гаражних воріт та підібрати оптимальний варіант, що підходить за всіма параметрами саме для вашого приміщення. Авір Сервіс пропонує встановити ворота, оснащені автоматичною системою відкриття та закриття стулок. Така система спрощує процес в’їзду та виїзду транспорту з гаражного відділення. І якщо раніше такі ворота для України були чимось невідомим і неймовірно дорогим, то зараз будь-хто може придбати хорошу модель за прийнятну ціну.

Зручність експлуатації автоматичних гаражних воріт

    Автоматичні гаражні ворота неймовірно зручні у використанні. Маючи пульт дистанційного керування, водієві більше не доведеться залишати свій транспортний засіб, оскільки він може легко відкрити і закрити ворота на відстані. Особливо це зручно в негоду, коли на вулиці вирує дощ або хуртовина. Також автоматичні ворота підходять для організації системи безпеки: охоронна бригада тепер може керувати відкриттям і закриттям воріт зі сторожки.

Ми знаємо, що для вас найважливіше

      Авір Сервіс вибирає найкращу продукцію для Вас та Ваших близьких. Скористайтеся можливістю замовити безкоштовний вимір та професійний монтаж у Дніпрі та області.

Бездоганність. Довговічність. Безпека.
 

Переваги автоматичних гаражних воріт від Авір Сервіс

Серед іншого, основними перевагами автоматичних гаражних воріт є:
  •  стильний дизайн;
  •  прийнятна ціна;
  •  простота використання;
  •  надійність та безпека;
  •  хороша герметизація та збереження тепла всередині приміщення.

Гаражні ворота Hormann

Авір Сервіс проводить установку автоматики та воріт. Німецька якість — українська ціна

Приклади встановлення автоматичних гаражних воріт у Дніпрі

Гаражні ворота Hoermann

Автоматичні гаражні ворота

Автоматика для воріт

Секційні ворота

докладніше

Рулонні ворота

докладніше

Розпашні ворота

докладніше