АВИР сервис

Протипожежні двері

Ми знаємо, наскільки високо Ви цінуєте свою безпеку. І тому робимо все, щоб подарувати Вам максимальний комфорт та надійність.
Дотримання протипожежної безпеки – одне з найважливіших правил під час створення приміщень із великим потоком людей. Найважливішими завданнями проектувальників є створення зручних та надійних способів залишити приміщення, а також зупинка пожежі у разі її виникнення. Саме для цього було створено протипожежні двері. Їх конструкція спеціально розрахована на те, щоб витримувати високі температури і не пропускати дим у сусідні приміщення. Протипожежні двері дозволяють зонувати приміщення та локалізувати вогонь на окремих ділянках. Такий спосіб захисту від полум’я зводить до мінімуму матеріальні збитки, полегшує роботу пожежних бригад та спрощує процес евакуації людей.

Які протипожежні двері пропонує Авір Сервіс

    Авір Сервіс має в наявності 2 типи протипожежних дверей: EI 30 та EI 60. Типи відрізняються між собою межею вогнестійкості. А саме, часом, протягом якого двері можуть протистояти відкритому вогню. Протипожежні двері типу EI 30 протистоять відкритому вогню протягом 30 хвилин. Двері типу EI 60 можуть стримувати полум’я протягом години.

Переваги протипожежних дверей

    Протипожежні двері мають такі переваги:
  •  Простота. Протипожежні двері можна встановити практично в будь-який дверний отвір, за рахунок їх простої конструкції.
  •   Безпека у будь-якому приміщенні. Такі протипожежні конструкції встановлюють у різних установах, починаючи з будівель громадських структур, закінчуючи розважальними і торговими центрами.
  • Надійність. Протипожежні двері, в першу чергу, мають рятувати здоров’я та життя людей під час нестандартної ситуації. Оскільки такі вироби виготовляються з вогнетривких матеріалів, вони стримують поширення полум’я та диму, і дозволяють виграти час до приїзду пожежників.

Особливості конструкції протипожежних дверей

    Структура протипожежних дверей включає раму, дверне полотно і спеціальну фурнітуру. Дверне полотно та рама виготовляються з вогнестійких матеріалів. Усередині дверного полотна міститься теплоізоляційний ущільнювач, а каркас це металеві листи, загальна товщина досягає 63мм. За допомогою петель дверне полотно приєднується до коробки. Навколо дверного полотна закріплюється стрічка, що спінюється, яка при нагріванні збільшується в 5 разів, тим самим зупиняючи поширення чадного газу.

Як виготовляються протипожежні двері Hoermann?

Приклади встановлення протипожежних дверей від Авір Сервіс

Протипожежні двері

Протипожежні двері