АВИР сервис

ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ І ЛЮКИ

  Не секрет, що забезпечення безпеки — запорука спокою та надійності. Термостійкі двері та люки захистять Ваші дверні прорізи від поширення вогню, а також допоможуть виграти час до приїзду пожежної бригади. Компанія Авір Сервіс пропонує Вам ознайомитися з широким вибором нашої продукції, а також дізнатися про всі основні особливості кожного з виробів

 

Протипожежні двері

  Протипожежні двері встановлюють у приміщеннях, в яких спостерігається великий потік людей. Такі двері ізолюють окремі кімнати, попереджають поширення вогню та диму. Протипожежні двері були спеціально розроблені для швидкої евакуації людей. Фурнітура для таких дверей виготовлена ​​із металевих складових, які не заклинюють під час пожежі, що спрощує пересування людей у ​​будь-якій ситуації. Дверне полотно виготовляється із сталі. Товщина сталевих листів варіюється в залежності від необхідної міцності і вогнетривкості дверей. Полотно наповнюється вогнетривким матеріалом, наприклад, мінеральною ватою. А зверху покривається стійкою фарбою або шпоном.

Протипожежні люки

  Протипожежні люки встановлюють у місцях, де неможливо встановити протипожежні двері. Наприклад, на стелі, у підлозі, у вузьких отворах, габарити яких навіть менші за мінімальний можливий розмір дверей. Протипожежні люки можна поділити на три категорії:
  • Стінові люки. Встановлюються у стінах, де немає технічної можливості вмонтувати двері.
  • Підлогові люки. Встановлюються у підлозі, часто ведуть у підвальні приміщення. Такі люки зазвичай мають більшу міцність, оскільки вони повинні постійно витримувати навантаження зверху.
  • Стельові люки. Часто встановлюються перед входом на горище чи дах. 
    І люкові, і дверні вироби — запорука безпеки майна і здоров’я людей.
Авір Сервіс пропонує тільки якісну сертифіковану продукцію

Оптимальний вибір – запорука довговічності та безпеки.

Протипожежні двері

Докладніше

Рентгенозахисні двері

Докладніше