АВИР сервис

Протипожежні штори із зрошенням

Протипожежні штори з зрошенням – це особлива конструкція, що входить до системи протипожежних пристроїв. Вона призначена для поділу приміщення на окремі протипожежні зони з використанням систем водяного зрошення полотна. Протипожежні штори локалізують ділянки займання, запобігають поширенню високої температури та інших продуктів горіння. Надійна конструкція витримує натиск відкритого полум’я протягом тривалого часу. В опущеному вигляді полотно щільно прилягає до підлоги та інших поверхонь, дозволяючи зберігати герметичність. Використання протипожежних штор  добре себе зарекомендувало у торгових, виробничих та складських приміщеннях.

Конструкція протипожежних штор із зрошенням

Системи протипожежних штор розділені на кілька складових:
  • короб, в якому знаходиться вал;
  • привід;
  • вал, на який намотується полотно;
  • напрямні та відсікаючі шини;
  • модуль управління.
     Полотно, яке використовується для створення протипожежних штор, виготовляється з кремнеземного волокна. Воно стійке до механічних пошкоджень і високих температур, має низьку теплопровідність. Протипожежні штори у закритому вигляді розташовані у вигляді захисного екрану, який за потреби намотується на вал. Рух штор здійснюється за допомогою блоку управління, який може включати резервне джерело живлення. Є можливість впровадити в конструкцію евакуаційний лаз, який спростить пересування людей під час пожежі.

Автоматичне спрацювання протипожежних штор з зрошенням

     У звичайному стані штора надійно намотана на вал. У момент початку пожежі, коли спрацьовують автоматичні датчики системи безпеки всього приміщення, штора опускається за рахунок ваги рухомої планки. При помилковому сигналі протипожежної системи штора автоматично приходить у початкове положення.

Приклади встановлення протипожежних штор із зрошенням у Дніпрі від Авір Сервіс

Протипожежні штори з зрошенням від Авір Сервіс

Протипожежні штори з зрошенням від Авір Сервіс