АВИР сервис

Протипожежне скління

    Протипожежне скління – це частина системи конструкцій, що відповідають протипожежній безпеці, нарівні з протипожежними дверима і воротами. Протипожежне скління забезпечує збереження здоров’я та життя людини, а також скорочує матеріальні втрати під час пожежі.

Конструкція протипожежного скління

Протипожежне скління є сендвіч з декількох шарів загартованого скла, між яких закачаний спеціальний гель. Ця субстанція твердне при контакті з підвищеною температурою. Затверділий гель утворює міцну кірку, яка перешкоджає проходженню диму та високої температури. Перевага такої структури полягає в тому, що кожен шар гелю застигає по черзі, тим самим скло руйнується поетапно. Профілі для конструкції виготовляються із алюмінію або сталі. Авір Сервіс пропонує протипожежне скління типу EI 60, яке витримує вплив відкритого вогню протягом 60 хвилин.
Авір Сервіс

Протипожежні скляні перегородки

Візуально розширює простір. Пропускає світло. Надійно оберігає у разі пожежі.

Переваги протипожежного скління

  •     Такі конструкції зберігають прозорість протягом досить тривалого періоду, порівняно із звичайним склом.
  •     Протипожежне скло витримує вплив високих температур та перешкоджає розповсюдженню диму.
  •     Протипожежні засклені перегородки зберігають свою прозорість у порівнянні зі звичайним склом.

Де використовується протипожежне скління

    Протипожежні скляні перегородки використовують у будинках з великою кількістю людей та матеріальних цінностей. Вони призначені для уповільнення розповсюдження площі загоряння, дозволяють виграти час для евакуації та прибуття на місце пожежних бригад. Часто протипожежні скляні перегородки використовують у приміщеннях, де не можна розділити зони стінами.

Приклади встановлення протипожежного скління від Авір Сервіс у Дніпрі

Протипожежне скління у Дніпрі

Протипожежне скління від Авір Сервіс