АВИР сервис

Протипожежні секційні ворота

Протипожежні секційні ворота, порівняно з розстібними та відкатними протипожежними воротами, мають очевидні переваги у зручності експлуатації. Такі ворота економлять корисний простір, оскільки їх відкриття відбувається не за рахунок більш стандартного руху стулок у сторони, а за рахунок їх підняття.

В яких приміщеннях використовують протипожежні секційні ворота

  Протипожежні секційні ворота зовні схожі на звичайні не вогнетривкі секційні ворота. Їх використовують у тісних приміщеннях, де важливим критерієм є економія вільного простору. Універсальність конструкції дозволяє монтувати такі ворота практично в будь-який отвір.   Вогнетривкі ворота просто необхідні при експлуатації приміщень з високою можливістю загоряння, оскільки вони збережуть сусідні приміщення в ізоляції від вогню.

Що собою представляють протипожежні секційні ворота

Як було зазначено раніше, протипожежні секційні ворота мають велику схожість зі звичайними секційними воротами. Відмінність полягає в термостійкому наповнювачі воріт та товщині панелей. Панелі виготовляються з металевих листів, які володіють досить великою товщиною. Для запобігання задимленню сусідніх приміщень по периметру наноситься термоактивна стрічка, яка збільшується в розмірах при підвищенні температури.

Приклади встановлення протипожежних секційних воріт у Дніпрі від Авір Сервіс

Протипожежні секційні ворота

Встановлення протипожежних секційних воріт

Протипожежні секційні ворота від Авір Сервіс