АВИР сервис

Протипожежні розпашні ворота

Протипожежні розпашні ворота є конструкцією, яка нагадує двостулкові двері, тільки має великі розміри. Гігантські стулки забезпечують безперешкодне переміщення великої техніки та негабаритного вантажу. Для зручності переміщення людей через ворота, стулки можуть бути доповнені вбудованими дверима стандартних розмірів.

Що собою представляють протипожежні розпашні ворота

Ворота виготовлені з металевих полотен та спеціального вогнестійкого наповнювача. Листовий метал створює міцний короб. У конструкцію міститься вогнетривкий наповнювач. У сукупності створюється потужна захисна перешкода від відкритого вогню. Які розпашні протипожежні ворота пропонує компанія Авір Сервіс?
     Авір Сервіс пропонує ворота, які мають межу вогнестійкості EI 30 і EI 60 (при впливі на них відкритого вогню, ворота зберігають свою цілісність протягом 30 і 60 хвилин відповідно). Вогнестійкість вибирається відповідно до потреб замовника. Є можливість виготовити ворота, які складаються з однієї або двох стулок. Як і за аналогією зі стандартними дверима, стулки воріт можуть мати різну ширину, а також можуть відкриватися і всередину, і назовні. Також пропонується вбудувати зручну хвіртку для зручності пересування людей.

Чому вам слід вибрати вогнетривкі розпашні ворота

     Безумовною перевагою таких воріт є їх протипожежні властивості. Крім цього, розпашні ворота найбільше схожі на класичні ворота, їх використання звичне у використанні, а процес відкриття та закриття простий, зрозумілий, і не викликає жодного дискомфорту. Для воріт не існує жодних обмежень у ширині стіни, що є незаперечною гідністю. 

Приклади встановлення протипожежних воріт від Авір Сервіс

Розпашні протипожежні ворота

Ворота від Авір Сервіс

Протипожежні ворота у Дніпрі