АВИР сервис

Відкатні протипожежні ворота

Такий вид протипожежних воріт є популярним варіантом у складі вогнетривких конструкцій. Особливістю відкатних воріт є напрямок руху при відкритті-закриття воріт. Протипожежні конструкції переміщуються в горизонтальному напрямку (вздовж стін) за спеціальними напрямними. За рахунок своєї високої пропускної спроможності, такі ворота часто використовують у різних технічних приміщеннях: починаючи окремими виробничими цехами та складами, закінчуючи паркінгами та іншими підземними та надземними спорудами.

Межа вогнестійкості відкатних протипожежних воріт

Вогнестійкість відкатних воріт визначається показником EI 60 (або ж EI 30), в якому визначається тривалість збереження цілісності конструкції (Е), а так само теплоізолюючу здатність (I) протягом 60 хвилин (або 30-ти хвилин відповідно).

Конструкція відкатних протипожежних воріт

Відкатні протипожежні ворота є коробчастою конструкцією. Полотно воріт складається з листового металу. Листовий метал покривають фарбою особливого складу, яка залишається стійка до різних атмосферних впливів і оберігає метал від руйнувань. Внутрішня частина короба наповнюється спеціальним наповнювачем, який має низьку теплопровідність і не руйнується під впливом високих температур. При необхідності, відкатні ворота можна робити не тільки одностулковими, але і двостулковими. Ворота з однією стулкою відкочуються лише в один бік, а двостулкові ворота відкриваються в дві протилежні сторони. Також часто вбудовуються спеціальні хвіртки, через які зручно пересуватися людям.

Приклад встановлення відкатних протипожежних воріт

Протипожежні ворота у промисловому приміщенні

Протипожежні ворота у складському приміщенні