Сучасний і якісний шлагбаум повинен мати такі якості:

Мінімальне обслуговування. Монтаж шлагбауму дуже простий і не потребує багато часу, єдине, що потрібно – наявність підведеного кабелю. Термін служби автоматичного шлагбауму залежить від якості моделі. Компанія «АВІРсервіс» пропонує шлагбауми залежно від поставлених замовником завдань у бюджетному та преміальному варіантах. Анодована сталь, і якою зроблені шлагбауми, дозволяє їм надійно та якісно працювати протягом тривалого часу.
Зручність під час експлуатації. У сучасних шлагбаумах не потрібна присутність обслуговуючої людини, користуватися шлагбаумами дуже зручно, водієві навіть не доводиться виходити з машини, достатньо натиснути кнопку пульта д/в або набрати номер на телефоні, пристрій GSM модуль відкриє його автоматично.
Безпека використання. Кожен сучасний шлагбаум, забезпечений спеціальними датчиками безпеки, які не дають йому закритися за наявності техніки, що проїжджає під ним, або людей.

Будь-який ремонт повинен робити професіонал, не намагайтеся щось замінити самотужки. У разі поломки шлагбаума необхідно відключити від мережі, перевести його в ручний режим і викликати фахівця компанії «АВІРсервіс», який негайно займеться ремонтом.


Отримати оптимальну пропозицію щодо придбання та установці шлагбауму можна у менеджера за телефоном: 067 8404888
Заявка на ремонт чи договір сервісного обслуговування: 095 5566207