Відкатні ворота ТМ «Hardwick» є цільнозварною металевою конструкцією, що складається з каркаса і набірного полотна за вибраним дизайном.
– спеціальна технологія складання надає полотну взаємовиключні властивості, такі як жорсткість та гнучкість. У полотні воріт при ударі відбувається прогин ламелів у замках, це гасить енергію удару та повертає його в початкове положення без видимих ​​пошкоджень.
– у конструкції воріт кожен елемент встановлюється в каркасі за допомогою прихованих кріплень, що дозволяє замінити його у разі пошкодження для реставрації.
Поетапна технологія зачистки зварювальних швів надає конструкції монолітну однорідність.
– 90% конструкції воріт виготовлено з оцинкованої сталі і не вимагатиме додаткового фарбування протягом всього терміну експлуатації 10 – 15 років.
– ретельно підготовлена ​​поверхня каркаса воріт фарбується високоякісним антикорозійним ґрунтом та фарбою стійкою до ультрафіолету (вигоряння). Технологія “рідкого зварного шва” надійно та міцно з’єднує стики труб.
– Декоративні елементи полотна воріт складаються із сталевих оцинкованих профілів та штампованих елементів із вмістом цинку 200г/м2, додатково покритих полімерною фарбою, надається гарантія від корозії 5 років.
З повним каталогом відкатних воріт Hardwick можна ознайомитись та придбати їх у компанії “АВІРсервіс” зателефонувавши з менеджером за телефоном +380678404888 або залишити заявку на розрахунок inkrok@i.ua.

Ще