АВИР сервис

Гаражні ворота

Монтаж та ремонт гаражних воріт у Дніпрі

Гаражні ворота від АВІРсервіс

Щоб зрозуміти який саме механізм підібрати саме до вашого гаража, необхідно проаналізувати розміри приміщення, кліматичні умови, розташування щодо в’їзду, зручність використання.

На сьогоднішній день існує безліч видів гаражних воріт. Вони здатні задовольнити різні вимоги покупців і такі різні фінансові можливості. Гаражні ворота використовуються практично щодня, при їх відкритті та закритті здійснюється суттєве навантаження на механізми і тому дуже важливу роль у гаражних воротах виконує механізм відкривання. Вони бувають: Орні. Секційні. Ролетні. Підйомно-поворотні. Складаються. Підйомно-гільйотинні. Відкатні або розсувні.

замовити консультацію
При виборі гаражних воріт вам слід врахувати такі параметри:

Матеріал. Для того, щоб гаражні ворота прослужили вам довго, вони повинні бути виконані з якісного матеріалу, стійкого до корозії. Щільність наповнювача. Висока щільність забезпечує краще зчеплення сталі з двох сторін, що запобігатиме здуттю панелі та деформації воріт.

Надійність. Пристрій блокування воріт, що запобігає їх падінню, захист від злому, захист від затискання пальців і т.д. Герметичність. Наявність ущільнювачів, що запобігають намітанню снігу, листя, пилу. Захист від вітру та шумоізоляція. Послуги дизайну. Можливість підібрати дизайн воріт на свій смак.